google adsense kayıt olma - Genel Bakış

Bu konuda yazmış başüstüneğum geniş açıklamalı telefonda veya bilgisayarda yeni google hesabı ayırmak konumuza buraya tıklayarak ulaşabilir ve daha geniş vukuf sahibi olabilir, resimlerden faydalanabilirsiniz…

Merhabalar arkadaşlar bugün google adsense hesabının nasıl açılacağı hakkında bütün detayları sizlere hamle hamle vereceğim.

Google reklam politikaları, reklam yayıncısı olmanız yerinde her bir maddeden sorumlu olacağınız anlamına gelmektedir.

Google Adsense nedir ve Adsense’e nasıl kayıt olunur sorusuna yanıtımız bu makaslamakmızda sizlerle. Google aracılığıyla web sitesi sahipleri ciğerin vüruttirilmiş bir tür reklam yayınlama aracı olarak bilinmektedir. Site sahipleri, üye olarak sitelerinde reklam veren firmaların reklamlarını yayınlarlar ve bu reklamlardan da belli oranlarda kulaklıç sağlarlar.

İnternet sitelerinin en önemli gelir kaynaklarından birinin reklam ağları olduğunu ve bu tarz şeylerinda en gelişmiş ve karlısı Adsense’dir. Google Adsense’ye nasıl kayıt oluruz?

Bu bölümde maksut bilgileri tam ve kâmil olarak doldurmaya dikkat edelim ki adsense hesabımız onaylandıktan sonra (adsense PIN ne dem gönderilir, gibi bir soru aklınıza gelebilir) Adsense ast limit olan 20 tl bakiyeye ulaştığımızda bizlere takım aracılığıyla gönderilecek olan Adsense PİN elimize ferah ferah ulaşsın…

Şayet özel mukayyetmlar ile İnternet sitesi açarsanız daimî güncel tutabilmek, asayiş zaafiyetlerini susturmak ve en önemlisi Google politikalarına ahenk sağlayabilmek kritik bir mevduat maliyeti gerektirebilir. Wordpress yahut Blogger kabilinden kuruluşlarda bu gidiş laf konusu değildir. Sık kesif güncelleme yapıldığı kabil Google dostu İnternet siteleri hazırlamak nispeten kolaydır. Reklamlar

Şayet kullanacağınız temanın taşınabilir desteği yoksa Google Adsense Tasdik Iktibas işçilikleminde tökezlersiniz. Mobil uyumlu bir tasar çizim allıkıp yeni baştan referans yapana denli da tasdik alamazsınız.

Şiddet ve tabanca gönülğini çitndıran siteler kabil siteler, Adsense politikalarını ihlal ettiğinden dolayı üyeliğiniz onaylama edilmeyecektir, onaylama edilse dahi sizin sitenize reklam vermeyecektir.

Öncelikle sakin olun Google’ın kapısına dayanıp o Adsense hesabını alacağız.Adsense hesabı incele fayrap etmek her insanın imgesel ve bu hayali gerçekleştirmeniz midein yıllardır uyguladığım tecrübelerimi paylaşacağım.

Şimdi ayrıntılarıyla ve Adsense Hesabı Nasıl açılır resimli olarak aşağıda sizlere sırasıyla açıklamaya çtuzakışacağım…

Bu makaslamakmdan başkalarınıda haberdar geçirmek için bayağıda arsa alan toplumsal iletişim ortamı paylaşım düğmelerini kullanabilirsiniz.

Yeni almış başüstüneğunuz e-eğilimli hesabınızla giriş bünyeyorsunuz ,sonara adense kayıt linkini tıklıyoruz.

İletişim sayfanızın olması okuyucunun sizden bili alıntı dair tam desteği verdiğinizi gösterir. Google da tam olarak bunu istemektedir. Okuyucuya çın ve tam marifet verin. İletişim sayfanızda benzeyen adresiniz, varsa haberleşme numaranız, işletme sahibiyseniz google haritalar ve içtimai iletişim araçları hesaplarınız ülke almalıdır. Ne denli ayrıntı verirseniz o derece avantajlı duruma geçersiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *