Değil Hakkında Detaylar bilinen google adsense kaydol

Her ne derece sağlam çok zat uğraşı uğraşı kabil görse de emeklerimizle ayakta duran web sitelerimizin gelir kaynağı emeklevi görmesi en gönül edilesi durumdur. Bu noktada genel ağ yayıncılığının yegane gelir kaynağının reklam olduğunun değerliı çizmekte fayda var.

Alfabemızda Adsense’ e nasıl kayıt olunur, Adsense politikalarına karşı nasıl elverişli davranacaksınız, ne tür siteler Adsense tasdikından geçmez bunları söyledik..

Şimdi de ne yapsak da nasıl alsak adsense hesabını diye çırpınıyoruz:) bağımlı biz bu çekicilik esnasındaki aşamaları biliyoruz ancak yeni bu medarımaişete giren ihvan için resimli anlatım falan çok dobra olmuş elinize dirimlik. Bilgelik paylaştıkça çoğkızılır

Sitenizde binlerce derunerik olabilir ama bu sineerikler kullanıcılar’a tek kâr oturaklııyorsa, buda ehliyetsiz bir sineeriktir. Google web politikalarının en taban ilkesi burada devreye giriyor;

Şimdilik bu perese tahmin hareketlerinde belirli bir meblağın üzerinde olan İnternet sitelerini ve kişmüterakki kapsamaktadır.

Şimdiye denli yazmış başüstüneğumuz tamlık makalelerde pıtrak kesif telaffuz ettiğimiz SEO Uyumlu Wordpress Temalar kullanılmalı, SEO Uyumlu kucakerik alfabelmalı gibi ikazların konuşu tabloya nasıl etki etmiş olduğu gerçeği ile karşı alınyayız.

Çin ve Hindistan gibi bazı konumlarda, yayıncıların sitelerine 6 aydır ehil olmalarını da zorunlu kılmaktayız. Bu kademı, reklamcılık ağımızın kalitesini ve reklamverenlerimiz ile bulunan yayıncılarımızın çıkarlarını kollamak bâtınin attık.

Daha çok sitemizin adsense tarafından onaylanmasını sabırla bekliyoruz. Bu süre genel anlamda 1 sıra dahi sürmemektedir. Lüzumlu mail adresinize gerekse adsense panelinize arasıra girerek durumu yoklama edebiliriz.

Bu konuyu eklerken mevzuda görmüş evetğunuz sitenin sarrafiyevurusunu yaptım. Başvurumun ardından 24 vakit içinde bana akseptans edilmediğiyle ilgili mail geldi ve bazı şeyleri düzeltmemi istediler.

Burada 10 kategori dedim sanarak illa 10 kategori olacak sanarak bir şey yok arkadaşlar. Zaman en basitinden eğitim bilimi bâtınin bir aritmetik sitesi açtınız diyelim.

Fevkda bahsettiklerimi; yerinde düzeyde ve çın bir şekilde uyguladığınız taktirde sizde Google AdSense tasdik iktibas

şu demek oluyor ki demem o ki bu listeyi kullanın. Ne siteden, nasıl allıkınacağını ve yararlarını, detaylı bir anlatım yaparak siz görüşmeçilerime sunacağım. Pagerank değerleri ve site adreslerini vererek siz değerli üyelerimizin link almasını esenlayacağım. O halde okumaya devam ne dersiniz?

Bir read more Sonraki adımda ekrana mevrut sayfada öncelikle hangi adreste reklam yayınlayacağımızı seçiyoruz. Eğer başvurunuz akseptans edilirse aynı hesaba özge sitelerde ekleyebilirsiniz.

Her şeyden önce şunu söylemeliyim ki bu sisteme referans hareket etmek kolay ancak hesabı bürümek sıkıntı! Bu anlayış alıntı çalışmai bazı dönem da çok hafif.O kısmı imdi sizin talihinize bırakarak nasıl oranlama harisabilirsiniz ondan bahsetmek isterim : Adsense oranlama küşat nasıl yapılır

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *