Açıklanan youtube adsense kaydol Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Nitekim köle bu düşüncelerle, hem sisteme mebdevurdum hem bile referans aşamalarını fotoğrafğraflayarak tasa edenlere anlatayım istedim.

Sırasıyla sitemizin veya blogumuzun urlsini giriyoruz, sonra yeni oluşturduğumuz veya henüz önce kaydolduğumuz google hesabımızın elektronik posta adresini giriyoruz. KAYDET VE DEVAM Ten butonuna tabyoruz.

Google Adsense hesabınızı kolay ve resmi uygulaması ile yönetebilmek muhtevain bu iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

Ha bu yeltenmek olmuyor ki ahacık 5 yazı yazayım özgün olsun hoppadak Google AdSense mebdevurumu yapayım. Ayrıca eklediğiniz görsellerin behemehâl md5 kıymetini değteamültirin, çünkü kopya ciğererik sayılmaktadır ki öyle oluyor kendiniz üretmeyip Google’dan kırmızııp sitenize yüklediğiniz ettiğiniz taktirde.

İnternet sitenizi yeni heveslitıysanız elden tıngır kazanmam gerekiyor niteleyerek düşünmeyin. Doğrusu siz isteseniz ve Adsense icazetı alsanız da sitenizin ziyaretçi saykaloriın artması, sitenizin selen ve doyuruculuk mealında oturması 6 kamer denli sürecektir. Siz bu süreyi en harbi şekilde değerlendirmeli ve eksiklerinizi gidermelisiniz.

Örneğin kabak yiyecekği tarifi adına kabak yiyecekğinin evde mimarilışı ummak daha mantıklıdır. Yayımcı google da aratın size benzeyen mevzular olmamasına nazarıitibar edin

Çin ve Hindistan üzere bazı konumlarda, yayıncıların sitelerine 6 aydır mevla olmalarını da ıztırari kılmaktayız. Bu adımı, reklamcılık ağımızın standardını ve reklamverenlerimiz ile mevcut yayıncılarımızın çıkarlarını kollamak kucakin attık.

Fevkda anlattığım kriterler doğrultusunda en azca 30 doyurucu makale kaleme almadan Adsense kellevurusu yapmamanız faydanıza olacaktır.

Hit Adetsı: Unutmamalısınız ki Google ile muhaliflıklı olarak bir iş yapacaksınız. Şirket kendisini boş yere oyalayan ve istikbal vaat etmeyen kullanıcıları sevmez. Hatta Adsense mirvurunuz akseptans olduktan sonrasında koyulan 20.

Hesabınız onaylanırsa: muktezi inceleme ve şartları sağladığınız takdirde AdSense hesabınız etkinleştirilir. Hesabınızın üst kısmında kâin check here kırmızı çubuk kalkar ve sitenizde birkaç zaman sonra reklam yayınlanmaya başlar.

Google AdSense kellevurusunda ki önemi ise; kullanacağınız meta etiketleri sayesin de, Google’a sitenizin ne ile alakalı başüstüneğuna üzerine lütuf etmiş olacaksınız.

Elan sonrasında cep telefonumuza gelen şifre ile hesabımızı onaylıyoruz. Artık süflidaki kadar yeni bir google hesabımız oldu. Ve adsenseye çıbanvurabiliriz…

Geçtiğimiz ay yapılan Şubat 2019 güncellemesinde bundan sonra Google Adsense hesabınız olsa dahi, yeni bir İnternet sitesine reklam ilave etmek dâhilin bulunan Adsense hesabınız üzerinden site ekleme maslahatlemi yaparak sitenizi onaylatmak zorundasınız. Bundan sonra onaylanmış Adsense hesabınız olsa de siteniz tasdik sürecinden geçecektir.

Elan masum örnekler verecek olursak; Diyelim dirlik bölümünde İnternet siteniz var ve cinsel sağlık dair makale kıryorsunuz. Amacınız yalnızca vukuf ödemek ve makalenizde de size gereğince aykırı bir gestalt nanay. Paylaştığınız yürekerik Google filtrelerine asılmışrsa reklam hesabınız olsa de fenerya allıkınabilir yahut ağız ağıza kapatılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *